Öğretim üyelerimizden Dr.Öğr.Üy. Duygu Salman Öztürk UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürütülen ve Sürdürülebilirlik Adımları Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı

Öğretim üyelerimizden Dr.Öğr.Üy. Duygu Salman Öztürk, UNDP Türkiye çözüm ortaklığı ve Zorlu Holding desteğiyle yürütülen ve  Sürdürülebilirlik Adımları Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı. Etkinlik kapsamında sosyal girişimcileri, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını, özel sektörü ve kamu kurumlarını bir araya getiren 24. Sorunlara Çözümler Buluşmasında "Eşitsizliklerin Azaltılması" odağında "İş Dünyasında Çeşitlilik ve Kapsayıcılık" ele alındı.

UNDP Türkiye Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföyü Yöneticisi Mustafa Ali Yurdupak moderatörlüğünde 8 Şubat 2022’de gerçekleşen etkinlikte panelist olarak Bölümümüz Dr.Öğr.Üy. Duygu Salman Öztürk;  Global Compact Türkiye Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Çalışma Grubu Üyesi ve WPP Türkiye İnsan Kaynakları, Kültür ve Sürdürülebilirlikten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Aysun Sayın, Coca-Cola İçecek Grup Çalışan İlişkileri ve İnsan Hakları Müdürü Banu Kököz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Planlama Ajansı Sosyal Politikalar Ofis Koordinatörü Zelal Yalçın yer aldı.

Panel alttaki linklerden izlenebilir:

https://www.youtube.com/watch?v=BzhTzaJVHWc

https://surdurulebilirlikadimlari.org/2022/02/09/24-sorunlara-cozumler-bulusmasi/